Apie mus

UAB „Statybų paletė“ pradėjo veiklą 2005 m. Esame nedidelė statybų bendrovė, kurioje dirba apie 20 darbuotojų. Nepaisant jauno įmonės amžiaus, jos įkūrėjai, vadovai bei statybų vadovai yra aukštos kvalifikacijos gyvenamosios ir pramoninės statybos specialistai, turintys didelę statybinę patirtį, atestuoti eiti ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio techninės priežiūros vadovo pareigas bei atestuoti kaip nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialistai.
Mūsų įmonės atliekami bendrieji statybos darbai, pastatų išorės ir vidaus apdailos darbai, teritorijos prie statybos objektų tvarkymas: privažiavimo kelių, šaligatvių, aikštelių, žaliosios vejos įrengimas palieka patenkintus ir pačius įnoringiausius mūsų klientus. Taip pat mūsų įmonė vykdo generalinės rangos ir techninės priežiūros darbus. Atliekame projektų analizę, konsultuojame klientus, atsižvelgdami į jų poreikius siūlome techninius ir technologinius sprendimus, skaičiuojame sąmatas, įvertiname statybos kaštus.
Įmonė yra atestuota vykdyti ypatingų statinių statybos darbus.
Bendrovėje yra įdiegta integruota kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001.

 Bendradarbiaujame su patyrusiais architektais ir konstruktoriais bei specialiuosius statybos darbus atliekančiomis įmonėmis.

Nuo veiklos pradžios esame įgyvendinę daug projektų, tarp kurių yra individualūs namai nuo pamatų iki raktų, įrengti butai, komercinės ir administracinės patalpos, greitojo maisto restoranai Hesburger, operatorinės-parduotuvės prie degalinių, Geros savijautos ir puikios išvaizdos centras“. Turime patirtį statant ir įrengiant objektus, kuriems keliami specialūs techniniai reikalavimai  – esame įrengę ligoninių palatų, laboratorijų, mamografijos, širdies ir kraujagyslių diagnostikos patalpas.
Objektuose vykdome generalinio rangovo funkcijas, koordinuojame visą statybų procesą. 
Turime didelę sąmatų skaičiavimo patirtį, kintančiomis statybų kainų sąlygomis sugebame patikimai įvertinti realius objektų kaštus.
Išskirtiniai mūsų bendrovės bruožai – profesionalumas, patikimumas, atsakingumas ir sąžiningumas tiek užsakovų, tiek subrangovų atžvilgiu. Esame visada pasirengę bendradarbiauti su užsakovu, pasiūlyti optimalius problemų sprendimo būdus, patikimas technologijas, patirtį turinčius meistrus. Visada pasirengę klientui pasiūlyti sąžiningas darbų atlikimo kainas ir rasti abiems pusėms priimtinus sprendimus.
Mūsų devizas: Kiekvienas lietuvis yra statybininkas, bet su mumis statyti lengviau. Patikėkite savo statybos rūpesčius mums, ir Jums liks tik įkurtuvių džiaugsmas.